گزارش های تصویری: اعدام ۴ تن در تهران به اتهام ارازل و اوباش بودن ( ١٨ + )

اعدام ۴ تن در تهران به اتهام ارازل و اوباش بودن ( ١٨ + )

چهار متجاوز به عنف در سحرگاه چهارشنبه 31 خرداد ١٣٩١ با اتهام تجاوز به عنف در چهار راه میثم میدان محلاتی تهران به دار مجازات آویخته شدند.

 سحرگاه سی‌ویكم خرداد 4 متجاوز به عنف با هویت‌های فرشید 21 ساله، محمد 21 ساله، ایمان 25 ساله و بهزاد 35 ساله (معروف به جبارسینگ) در ملاء عام واقع در چهار راه میثم، اتوبان محلاتی (آهنگ) اعدام شدند.

دو نفر از این محكومان در كرج و دو نفر دیگر در تهران مرتكب عمل منافی عفت و تجاوز به زنان، دختران و پسران شده بودند.

حدود 2500 تا سه هزار نفر از ساعت چهار صبح برای مشاهده مراسم اجرای حكم در چهار راه میثم اتوبان محلاتی (آهنگ) حاضر شده بودند.

افرادی كه برای تماشای اجرای حكم اعدام این چهار نفر در محل حاضر بودند، عموما جوان بودند. هجوم مردم برای ورود به محوطه اجرای حكم بارها با واكنش مامورین نیروی انتظامی مواجه شد.

ساكنین آپارتمان‌های مشرف بر منطقه اجرای حكم از پنجره منزل خود صحنه را تماشا می‌كردند و برخی هم كه بر روی پشت بام رفته یا به بالكن‌های منازل خود آمده بودند، به دلیل سردی هوا ساعات ابتدایی صبح، دور خود پتو پیچیده بودند.

ساعت پنج صبح سرهنگ خانچرلی رییس پلیس پیشگیری تهران در محل حاضر شد.
پانزده دقیقه بعد خوددروی حمل محكومان به محوطه اجرای حكم وارد شد و مامورین اجرای حكم مشغول بستن طناب بر روی داربست‌ها شدند.

ساعت 5:48 آیاتی از قرآن تلاوت شد؛ دو دقیقه بعد درب خودرو باز شد و چهار محكوم به مجازات اعدام با دستبند و پابند از خودرو بیرون آمدند و با همراهی مامورین اجرای حكم بر روی سكوی تعبیه شده برای اجرای حكم قرار گرفتند.
یكی از محكومان قاضی اجرای حكم را خطاب قرار می‌داد و تكرار می‌كرد: «من رضایت گرفته‌ام»!
راس ساعت 6:00 طناب دار به گردن متهمان انداخته شد.

لحظاتی بعد حكم صادره از سوی دادسرای عمومی انقلاب تهران كه در آن به هویت، سن و عنوان محكومیت این چهار نفر اشاره شده بود، قرائت شد و به محض پایان یافتن قرائت حكم، صندلی‌ها از زیر پای این چهار محكوم به اعدام كشیده شد.
صدای فرستادن صلوات برخی از مردم بلند شد و سكوت بقیه جمعیت را هم می‌شد حس كرد. تعداد زیادی از جمعیت با دوربین یا گوشی‌های موبایل خود مشغول فیلمبرداری از صحنه اجرای حكم بودند.

در ساعت 6:15 خودروی حمل جسد پزشكی قانونی به محل اجرای حكم نزدیك شد تا پس از احراز مرگ این افراد جسد آن‌ها را به بیرون از محل منتقل كند.
عکس های مهر و فارس در این رابطه را مشاهده می کنید.0 نظرات:

پست کردن نظر