گزارش های تصویری: تصاویر وحشیانه از مسابقه جنگ اسبها در چین

تصاویر وحشیانه از مسابقه جنگ اسبها در چین

"این عکس تکان دهنده از دو اسب خون آلود که وحشیانه در حال گاز گرقتن یکدیگر هستند، از جنگ اسب ها که سالانه در "Antai" چین برگزار می شود گرفته شده است. این گونه حیوان آزاری در چین ورزش نامیده می شود."
در این مسابقات سالانه، که قدمت آن به ٥٠٠ سال می رسد، اسب ها به جنگ با یکدیگر وادار می شوند و هزاران نفر تماشاچی با فریادهای خود آن‌ها را برای ادامه جنگیدن تشویق می‌کنند و عکس می گیرند.
با آوردن یک اسب ماده برای تحریک اسب های نر، آنها را برای مبارزه تشویق می کنند و هنگامی که اسب های نر تحریک شدند، اسب ماده را دور می کنند.
 اگر اسب های نر همچنان حاضر به مبارزه نباشند با تازیانه و تیراندازی آنها را می ترسانند
"Vivian Farrell" ویویان فارل، رئیس بنیاد جهانی اسب که کمپین مخالفت با جنگ اسب ها را رهبری می کند، می گوید: " این بیرحمانه و غیرانسانی است و من نمی فهمم آنها چرا این کار را انجام می دهند."
متاسفانه بیشتر این مراسم بخاطر علاقه چینی ها به شرط بندی رایج شده، هر چند که مردم از تماشای خون و خونریزی در طول این نبرد خشونت بار نیز هیجان زده می شوند.
یک سخنگوی PETA افزود: "شکنجه این حیوانات با شکوه به نام تفریح و سرگرمی بسیار اسفناک است. سنت بهیچوجه نمی تواند توجیهی برای این حرکات ستمگرانه باشد و جایی در یک جامعه متمدن ندارد."
به جنگ انداختن اسب ها، تقریبا در سراسر جهان غیرقانونی است اما هنوز هم در کشورهایی مانند فیلیپین، اندونزی، کره جنوبی و چین انجام می شود.
تصاویر زیر مربوط به این مسابقات در سال ٢٠١٢ میلادی می باشد.
0 نظرات:

پست کردن نظر