گزارش های تصویری: یک نفر از هر سه رقاصه کلوپ شبانه دانشجویانی هستند که برای پرداخت شهریه دانشگاه این کار را می کنند ( +18 )

یک نفر از هر سه رقاصه کلوپ شبانه دانشجویانی هستند که برای پرداخت شهریه دانشگاه این کار را می کنند ( +18 )

رقص برهنه (به انگلیسی: Striptease) یا رقص نامتعارف نوعی سرگرمی شهوانی می‌باشد که درآن نمایش دهنده به تدریج برهنه می‌شود و به همراه موسیقی رفتاری شهوانی ودلفریب از خود بروز می‌دهد. رقص برهنه معمولاً در باشگاه‌های استریپ به نمایش در می‌آید. در این نوع رقص، رقصنده به تدریج برهنه می‌شود وبا این کار خود، بیننده را مشتاق به دیدن برهنگی کامل خود می‌کند. علاوه براین رقصنده سعی می‌کند با قرار دادن دستانش در جلوی مناطقی از بدن خود از جمله پستان وبین دو پا، بیننده رابیشتر تحریک نماید. در گذشته نمایش با برهنه شدن کامل رقصنده پایان می‌گرفت اما امروزه در برخی موارد رقصنده در حالی که کاملاً برهنه شده است نمایش را ادامه می‌دهد.  در برخی موارد به علت قوانین و مقتضیات فرهنگی رقصنده به طور کامل برهنه نمی‌شود.به طورمثال در برخی مناطق ایالات متحده آمریکا نمایش عمومی مناطقی از بدن همچون پستان‌ها ممنوع می‌باشد که رقصنده آن را باید بپوشاند اگرچه درمورد رقصنده مرد این موضوع صدق نمی‌کند.
تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١٣ میلادی در آمریکا می باشد که بر اساس نتایج یک تحقیق اجتماعی یک نفر از هر سه نفر این زنان دانشجو می باشد که برای تامین مخارج دانشگاه به این شغل رو آورده است.

0 نظرات:

پست کردن نظر