گزارش های تصویری: مجموعه تصاویر رکسانا شیرازی نویسنده رمان آخرین فاحشه زنده متولد ایران ( +18 )

مجموعه تصاویر رکسانا شیرازی نویسنده رمان آخرین فاحشه زنده متولد ایران ( +18 )

رکسانا شیرازی یك روسپی ایرانی است دختری که از کودکی از ایران به انگلستان فرار کرد نویسنده کتابی شد که اداستان همخوابگی هاش با آیكون ها و راك استارهایی از جمله گانزن روزز، ولوت ریوالور، پاپاروچ، ماتلی كرو و... رو در بر داره . ترجمهء عنوان كتاب هست: "آخرین فاحشهء زنده مانده: بدنیا آمده در ایران، بزرگ شده در پشت صحنه". گفته میشه كه چند تا از ناشر ها از چاپ كتابش بخاطر ترس از فتوای مرگ سرباز زده اند گرچه شیرازی میگه كه در كتابش به اسلام توهین نكرده، اما شاید برای بعضی خوشایند نباشه وقتی بخونن در طول كلاس قرآن، رابطهء جنسی داشته است!

گفته میشه تعریف او از روابطش با راك استارها آنقدر بی پرده است كه كتاب معروف پاملا دس بارز: "من با گروه هستم" رو در حد خاطرات یك راهب پایین میاره! استریپری كه با توجه به كتاب "جادهء بی پروا-گازن روزز و ساخت آلبوم میل به نابودی" قبل از ضبط آلبوم روی صحنه با اكسل روزز جمعیت رو "سرگرم" می كردند!

از دیگر موارد سروصدا دار كتاب، میشه به چاپ عكس برهنه ای از ركسانا شیرازی، و یك عكس دیگر در حالی كه چادر به سر كرده و ژست شهوت انگیزی به خودش گرفته میشه اشاره كرد! اگر این موضوع كه در صورت بازگشت ركسانا شیرازی به سرزمین مادری:ایران، مرگ در انتظارش خواهد بود، به اندازهء كافی در غرب بحث به راه خواهد انداخت.


0 نظرات:

پست کردن نظر