گزارش های تصویری: یک فاحشه خانه برای معلولین جسمی و روحی ( +18 )

یک فاحشه خانه برای معلولین جسمی و روحی ( +18 )

افراد معلول نیاز بیشتری به سکس دارند, یک خانوم بالغ انگلیسی در بریتانیا برای اولین بار جنده خانه ای مخصوص کسانی که معلولیت های ذهنی و جسمی دارند، از جمله پسر مبتلا به اوتیسم و سربازان مجروح انگلیسی در افغانستان و عراق راه اندازی کرده.

    «خانم بکی» آدامز، ٤٤ ساله از  جنوب شرق انگلستان
    به مدت ٢۰ سال در فاحشه خانه غیر قانونی بصورت اجباری کار میکرد
    در سال ٢۰۰٩ با یکی از دخترانش تماس گرفت و گفت میخواهد قانونی کار کند
    در حال حاضر مدیر یک جنده خانه است که مشتریان تلفنی  جنده سفارش میدهند
    همه فاحشه ها داوطلبانه و رایگان سکس میدهند
    همچنین موفق به کسب جایزه عشق شهوانی بریتانیا شده است چون حرکتی انسان دوستانه برای دادن کمک و لذت به افراد معلول انجام داده است.

    او با ٦٢,۰۰۰ £ پوند سرمایه یک مرکز سلامت جنسی باز کرده است.

مادام بکی آدامز یکی از معروف ترین فاحشه های بریتانیا است که فاحشه خانه برای معلولین باز کرده است.

بکی آدامز ٤٤ ساله از  جنوب شرق انگلستان ، که از جنده خانه فرار کرده است در کتاب خاطراتش سال ٢۰١۰ در مورد سوء استفاده جنسی از او نوشت. گویا  پدر و مادران خودشان تماس میگیرن و آرزو دارن پسرشان سکس را تجربه کند. همسران  سربازان مجروح افغانستان و عراق هم تماس میگیرند تا با رفتن مردشان به فاحشه خانه مشکلات روحیشان درمان شود . تنوع در سکس با زنان میتواند برای اعصاب مفید باشد.


آدامز، که دارای دو دختر ١٧ و ٢٣ ساله است گفت میخواهد دخترانش فاحشه قانونی شوند اما کوچکترین دخترم باید به سن قانونی برسد تا بتواند در فاحشه خانه من کار کند ولی دختر بزرگم بهمراه من با پسران و مردان معلول سکس میکند, من به پول و لذت جنسی اهمیت میدهم اما هدف اصلی من یک کار انسان دوستانه و شاد کردن معلولین است. درامد من از کار دیگری است.

او در حال حاضر خودش را به عنوان یک فعال جنسی و» کمک رسان» توصیف کرده است.

آدامز گفت: «شما یک فرد معلول را از داشتن یک زندگی عادی و یا داشتن فرصت های مساوی با یک فرد سالم ممنوع میکنید – این تبعیض آمیز است.

بنابراین من هستم برای آسان کردن کار و فاحشه هایی قانونی و کاملا سالم پیدا میکنم که سکس رایگان به همه بیمارانبا روشهای مناسب  بدهند. من کار غیرانسانی انجام ندادم نقض حقوق بشر کردم برعکس من مدافع حق سکس بشرهای معلول هستم.

در دنیای ما افرادی هستند که در ادارات و مراکز دولتی با هر کسی سکس میکنند حتی با پرستار و دکتر, معلولین  هم قسمتی از جامعه ما هستند, بیماران روانی هم به سکس نیاز دارند.

داستان بکی آدامز شباحت دارد به فیلم جدید هلن هانت «بدل جنس» روایت یک روزنامه نگار معلول با بازی جان هاکس است که هرگز رابطه جنسی نداشته است. او با کمک کشیش و درمانگرش با یک فروشنده سکس تماس می گیرد.

هلن هانت، در این فیلم در نقش یک درمانگر مسائل جنسی است که خود را نه یک روسپی بلکه فروشنده سکس می داند.

    به یاد داشته باشید، هرکسی میتواند معلول شود, خانوم آدامز گفت؟: اگر کسی دوست دارد لباس سکس بپوشد و کلاه کیس قرمز سر بگذارد و روی کیر مردان معلول بشیند تا دلی را شاد کند میتوانید با من تماس بگیرید.


آدامز، می گوید که او خودش با یک پسر بیمار اما زیبا و شهوت انگیز سکس داشته و هرگز چشمان پسر ٢۰ ساله را فراموش نمیکند, توضیح داد که بیمارانی که ذهنشان بزرگ نشده است از زن و دختر برهنه میترسند بخصوص که باید کیرشان را وارد کس فاحشه ها کنند به همین دلیل نیاز دارند که یک شخص ثالث حضور داشته باشد تا بیمار داحساس امنیت کند, در بیشتر موارد مادران یا پدران خودشان میپذیرند که برای پسرشان باید فداکاری کنند و در هنگام سکس با جنده او را تماشا میکنند, این طبیعی است که هر انسانی دوست دارد فرزندانش با دیگران مساوی باشن و از افسرده نباشن.

یکی از مشتریان خود یک زن معلول است که دوست دارد قبل از سکس با مرد فاحشه, اول اندام سکسی و رقص مرد جوان را تماشا کند، دیگری یک سرباز که از افغانستان بازگشته است و به صندلی چرخدار محدود شده است


او میگوید من دخترانم را مجبور نمیکنم فاحشه باشن چون این اخلاقی نیست اما خودشان با من هم نظر هستن

امیلیا نوجوان، در حال حاضر در فروشگاه و در یک نمایشگاه ماشین کار میکند.

امیلیا گفت: «من مشکلی با داشتن رابطه جنسی با غریبه ها ندارم. من فکر نمی کنم استفاده پسرهای معلول از بدن لختم کار اشتباهی باشه.

من مطمئنا پشیمان نمیشوم که یک پسر بیمار یا یک سرباز مجروح پرده بکارت من را پاره کند.


بکی آدامز گفت ما رایگان سکس میکنیم اما از افراد سالم پول میگیریم درامد هر هفته بیشتر از هزار پوند است
تصاویر این گزارش مربوط به سال ٢٠١٣ میلادی می باشد و شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به تارنمای رسمی این فاحشه خانه مراجعه کنید:

http://www.madambeckyadams.co.uk


0 نظرات:

پست کردن نظر