گزارش های تصویری: بازدید از موزه مرکزی لامبورگینی

بازدید از موزه مرکزی لامبورگینی

سرویس نمای خیابانی یا همان استریت ویو شرکت گوگل ظاهرا این بار از خیابان دست برداشته و دوباره پا به یک مکان سربسته گذاشته است. بعد از سرکشی به جاهایی مانند بزرگ‌ترین هواپیمای مسافربری جهان و بلندترین ساختمان جهان، ظاهرا این بار نوبت موزه لامبورگینی در ایتالیاست که گوگل ما را به دیدن آن مهمان کند.

بله! ظاهرا هیچ چیزی جلودار دوربین‌های استریت ویو گوگل نیست و این بار به سراغ موزه مرکزی لامبورگینی در مرکز این شرکت در شهر سنت‌آگاتا در شمال ایتالیا رفته‌اند تا به کاربران اجازه تماشای تصاویر ۳۶۰ درجه از موزه دوطبقه ۱۵۰۰ مترمکعبی لامبورگینی را بدهند.

در این موزه خودروهای مشهوری همچون میورا، کنتاچ، دیابلو و مورسیلاگو، خودروهای با تولید محدود، خودروهای مفهومی و البته خودروهای مسابقه‌ای به چشم می‌خورند.

در این موزه همچنین امکان تماشای لامبورگینی یکی از خاص‌ترین مدل‌های لامبورگینی را دارید که به تعداد محدود ۲۰ دستگاه و به قیمت یک و نیم میلیون دلار به صورت کوپه و روداستر طراحی و ساخته شد. از این ۲۰ دستگاه دو دستگاه به صورت اختصاصی برای موزه لامبورگینی ساخته شده که Estoque  و Sesto Elemento نام دارند.

نکته قابل توجه در هنگام بازدید مجازی از این موزه این است که امکان سوار شدن به لامبورگینی‌های موجود و تجربه شخصی طراحی داخلی آنها نیز فراهم شده است. به هر حال اگر فرصت سفر به سنت‌آگاتا و بازدید از این موزه را ندارید، گوگل تجربه کم هزینه‌تری را برای شما دقیقا از همین جایی که الان نشسته‌اید فراهم کرده است! کافیست همین پائین به دیدن این موزه بروید!
تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١٣ میلادی می باشد.


0 نظرات:

پست کردن نظر