گزارش های تصویری: 2015-01-11

هتلی لوکس و مجلل در فرودگاه شهر استکهلم

جامبو هتل نام هتلی است لوکس و مجلل با 25  اتاق در فرودگاه آرلاندای شهر استکهلم واقع در سوئد.


هنرمندی با هندوانه


گفتگو با رستم قرن بیستم، اولین رام کننده شیر ایران

این روزها در باغ وحشی که خودش درست کرده مشغول است و به حیواناتی که دارد رسیدگی می کند. باورش مشکل است اما او از 100 قلاده شیر در باغ وحش خود نگهداری می کند و تا چند سال پیش با همین شیرها نمایش هایی اجرا می کردکه نفس را در سینه تماشاچیان حبس می کرد. از سیروس قهرمانی حرف می زنیم. مرد 75 ساله ای که در زمان جوانی به «رستم قرن بیستم» شهرت داشت.


نمونه هائی از خلاقیت در ساخت ساعت مچی


Candice Swanepoel مدل خوش چهره ی جهان (+18 )


۱۵ دقیقه آرایش و نتایج آن


ارتفاع و ماجراجوئی های انسان


رایانه های عجیب و غریب


صادق هدایت؛ مردی در تعقیب مرگ!

صادق هدایت (متولد: ۲۸ بهمن ۱۲۸۱ برابر با ۱۷ فوریه ۱۹۰۳ در تهران، مرگ: (خودکشی با گاز) ۱۹ فروردین ۱۳۳۰ برابر با ۹ آوریل ۱۹۵۱ در آپارتمان اجاره‌ای مکرر، خیابان شامپیونه، پاریس) نویسنده، مترجم و روشنفکر ایرانی است. صادق چهارمین نسل از رضاقلی خان هدایت هزار جریبی طبرستانی (مازندرانی) است که نظامت مدرسه دارالفنون را در زمان سلطنت ناصرالدین شاه به عهده داشت. هدایت از پیشگامان داستان‌نویسی نوین ایران و روشنفکری برجسته بود. بسیاری از محققان، رمانِ «بوف کور» او را، مشهورترین و درخشان‌ترین اثر ادبیات داستانی معاصر ایران دانسته‌اند. هرچند شهرت عام هدایت نویسندگی است، اما آثاری از نویسندگانی بزرگ را نظیر ژان پل سارتر، فرانتس کافکا و آنتون چخوف نیز ترجمه کرده‌است. حجم آثار و مقالات نوشته شده دربارهٔ نوشته‌ها، نوع زندگی و خودکشی صادق هدایت بیان‌گر تأثیر ژرف او بر جریان روشنفکری ایران است.
صادق هدایت در ۱۹ فروردین سال ۱۳۳۰ در پاریس خودکشی کرد. آرامگاه وی در گورستان پرلاشز، قطعهٔ ۸۵، در پاریس واقع است.
 صادق هدایت در سال 1307 برای اولین بار دست به خودكشی زد و در ساموا حوالی پاریس عزم كرد خود را در رودخانه مارن غرق كند ولی قایقی سررسید و او را نجات دادند...
صادق هدایت در سه شنبه 28 بهمن ماه 1281 در خانه پدری در تهران تولد یافت.


بلندترین و هیجان انگیزترین چرخ فلك دنیا در لندن

چشم لندن یا چرخ هزاره بلندترین چرخ و فلک اروپا با ارتفاع ۱۳۵ متر است که به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی لندن محسوب می‌گردد این چرخ و فلک در ساحل شرقی رودخانه تِمز و تقریباًروبروی ساختمان پارلمان بریتانیا واقع شده‌است. چشم لندن با سرمایه‌گذاری بریتیش ایرویز احداث شده و از سال ۲۰۰۰ در معرض استفاده قرار گرفت. چشم لندن از زمان افتتاح تا ماه مه سال ۲۰۰۶ به عنوان بلندترین چرخ و فلک جهان شناخته می‌شد عنوانی که در همان سال به چرخ و فلک ستاره نانچانگ رسید.


نوروز 1392 در پاسارگاد

نوروز ۱۳۹۲ نیز با وجود گرانی شدید مردمان بسیاری خودشان را به پاسارگاد رسانده تا در لحظه ی سال تحویل در کنار کوروش بزرگ، گوینده ی اولین منشور حقوق بشر  سرزمین شان باشند.  عکس ها جمع شدن مردم را به مرور نشان می دهد و پهن کردن سفره های هفت سین و در نهایت انبوه جمعیتی را که به گرد آرامگاه حلقه زده اند.

دو عکس  ماقبل آخر، پس از ترقه ای است که فرد یا افراد مشکوکی  با شعار مرگ بر آمریکا به سوی آرامگاه پرتاب کرده و با اعتراض شدید مردم ناپدید می شوند، یکی از افراد حاضر در جمع به بالای آرامگاه می رود و محل اصابت  ترقه را پاک می کند.

عکس آخر  فرزاد آریان، فتوژورنالیست هنرمند  در همان روز است.


نمای دانشگاه تربیت معلم سبزوار


پل خلاقانه بالونی، از ایده تا واقعیت

این پل منحصر به فرد توسط هنرمند فرانسوی اولیور گروست طراحی شده است که توسط سه بالن پر شده ازگاز هلیوم پشتیبانی می شود.

این پل به نام (پل میمون) در باغ سبز زیبای پارک تاتون Tatton در شهر کشیر، انگلستان واقع شده است.

پل بالونی بیشتراز لحاظ خلاقیت درفکر تا نگرش نسبت به جنبه کاربردی آن ساخته شده است .


مدلهای متفاوت از طراحی کفش


مراسم عاشورا و تاسوعا در سال ۱۳۹۱


ازدواج به سبک امروزی


معروف‌ ترین کاخ‌ های جهان

در جهان کاخ‌های بسیاری ساخته شده است، در این بین 10 کاخ به عنوان معروف‌ترین . برترین کاخ‌های جهان انتخاب شده‌اند.

کاخ زمستانی در روسیه ( winter palace st petersburg russia )


معروف ترین و زیبا ترین پل های دنیا


اجرای علنی حکم شلاق در سبزوار

روز چهارشنبه (۲۷ دی ۱۳۹۱ ) پس از برگزاری مراسم اعدام یک نفر در ورزشگاه شهر سبزوار٬ حکم شلاق دو نفر دیگر در این شهر به اجرا گذاشته شد.

به اعتقاد بسیاری از جامعه‌شناسان٬ نمایش عریان خشونت دولتی در خیابان‌های ایران تاثیر زیان‌باری بر فرهنگ عمومی و فردی داشته است.


تصویری از کره زمین و ماهواره های روی مدار زمین

تصویر زیر کره زمین و ماهواره هائی را که بر روی مدار زمین قرار دارند نشان می دهد.
شاید در نگاه اول وجود این همه ماهواره روی مدار زمین غیر قابل باور باشد ، اما  حقیقتی است که تلخ و یا شیرین بودن آن را  زمان نشان خواهد داد.


تصاویری منتشر شده در برگه فیس بوکی امید جمشیدی ( ۲۰۱۲ )

برای دیدن تصاویر منتشر شده امسال و آگاهی از آخرین مطالب منتشر شده در تارنما به نشانی https://www.facebook.com/omid57  مراجعه کنید.

۱ ـ تصویر لوگوی امید۵۷.نوعی خوراک آماده در ژاپن برای افراد تنبل


قطع انگشتان دست یک مجرم در جمهوری اسلامی

متهم این پرونده «الف.س.ح» که 29 سال سن داشت، سرکردگی یک باند سرقت را به عهده داشت که پس از دستگیری و شکایت 47 نفر از شکات و طی شدن مراحل رسیدگی در دستگاه قضایی شیراز، علاوه بر مجازات قطع ید به ۳ سال حبس از باب انجام سرقت های متعدد و ۹۹ ضربه شلاق به لحاظ رابطه نامشروع نیز محکوم شده است.

همدستان وی نیز که در انجام سرقت ها مشارکت داشته‌اند به مجازات‌های مشابه قطع ید، حبس و شلاق محکوم شده اند.

این حکم در تاریخ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۱ در ملا عام انجام شد.


کاشی کاری های هنرمندانه


اعدام متجاوز به عنف در استادیوم ( +18 )

صبح روز۲۷ دی ۱۳۹۱   دادستان عمومی و انقلاب مشهد از اجرای حکم اعدام دو متجاوز به عنف خبر داد.

به گزارش ایسنا، غلامعلی صادقی دادستان عمومی انقلاب مشهد اعلام کرد،
صبح روز چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۱   قبل از طلوع آفتاب احکام دو تن از متجاوزین به عنف در شهرستان‌های مشهد و سبزوار اجرا شد. این احکام در راستای انجام وظایف قانونی و در پاسخ به مطالبات عمومی از مجموعه قضایی صورت گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد بیان کرد: یکی از این احکام در محوطه زندان مرکزی مشهد و دیگری در ملاء عام و در محل وقوع جرم در سبزوار اجرا شد.

درهمین حال عکس های باشگاه خبرنگاران از متجاوز اعدامی در سبزوار حاکی از آن است که اجرای این حکم در استادیوم ورزشی در این شهر انجام گرفته است و مردم برای مشاهده این اعدام بر روی سکوهای ورزشگاه مستقر شده اند.


دوازده هتل عجیب و غریب دنیا

1.هتل شناور در سوئد
که بسیار جالب است ، در این هتل کارکنان و مهمانان میتوانند در یک محیط اجتماعی از زندگی خود لذت ببرند و از همه ی امکانات آن استفاده کنند.


اعدام در مشهد ( +18 )

2 جوان متجاوز به عنف صبح روز بیست و سه اسفند ماه ۱۳۹۰ در ملأ عام در مشهد اعدام شدند. این دو متجاوز با نام‌های اکرم نورزهی معروف به یاسین اهل افغانستان و مجتبی افشار معروف به صدام ساعت 6:30 دقیقه صبح  در میدان فردوسی مشهد به دار آویخته شدند.


خلاقیت در آشپرخانه با میوه و سبزیجات


اعدام دو زورگیر خشن در ملاعام

حکم دو زورگیر خشن که فیلم صحنه یکی از سرقتهای آنها در اینترنت منتشر شده بود، صبح روز یکشنبه برابر با اول بهمن ماه سال ۱۳۹۱ در خیابان بهشهر تهران اجرا شد.


بازار قيصريه در شهرستان لارستان - استان فارس

بازار قیصریه در شهرستان لار از توابع استان فارس کشور ایران واقع شده‌است. این بازار یک مجموعه نفیس و پرتنوع معماری قدیم ایران است. جلوه‌های بارزی از شیوه‌ها و شگردهای معماری گذشته – از پیش از صفویه، تا قاجاریه در این مجموعه تاریخی بچشم می‌خورد و با آنکه غبار صدها سال بر رخسار آن نشسته‌است، استحکام و قدرت بافت آن کمترین آسیبی ندیده‌است. این معنی را بازار قیصریه لار و کاروانسراهای پیرامون آن با زلزله‌های مهیبی که مغرورانه از سر گذرانده‌اند، بی‌آنکه خدشه‌ای بپذیرند، اثبات کرده‌اند.
آرتور پوپ – ایرانشناس نامی معتقد است : در ساختن گنبدهای آجری ایران مقام اول را حائز است. معماران با قریحه ایران مسئله پیچیده و غامض ساختن «گنبد بر پایه چهار گوش» را حل کرده‌اند و حال آنکه حل این معما برای مهندسان و معماران رم میسر نشده‌است. این امر باعث شد که طاقهای زشت و ناهنجار زمان اشکانیان و ساسانیان براثر ساختن گنبدهای باشکوه دوره سلجوقیان مبدل به ساختمانهای آراسته و شاعرانه زمان صفویه شود. این مسیر رو به کمال معماری ایران و این تعالی ذوق و قریحه را که «پوپ» از آن سخن می‌گوید، در مجموعه بازار قیصریه «لار» به وضوح می‌یابیم. نمای داخل گنبد بازار از سنگ تراش است. چهار دالان طولانی «شمالی» ، «جنوبی» ، «شرقی» و «غربی»، استخوان‌بندی اصلی بازار را می‌سازند. این دالانها در محل یک چهار سوق یکدیگر را قطع می‌کنند. در طرفین دالان جنوبی و شرقی و غربی ۱۳ زوج مغازه و در طرفین دالان شمالی ۱۴ جفت مغازه احداث شده‌است. بنای اصلی بازار خیلی قدیمی است.


تخریب سنگ نگاره های چند هزار ساله توسط جمهوری اسلامی

جمهوری اسلامی در طول دوران حکومت خود به صورت بسیار مهندسی شده اقدام به تخریب آثار باستانی کشور کرد و این آثار را یکی پس از دیگری به بهانه های مختلف تخریب و از بین برد.
تخریب سنگ نگاره های چند هزار ساله در سال ۱۳۹۱ در استان خوزستان یکی از این تخریبها است که به بهانه ساخت و ساز انجام شد و جمهوری اسلامی با لودر و ماشین آلات سنگین به جان سنگ نگاره های چند هزار ساله افتاده و همه آنان را تخریب کرد.


غارها در اعماق آب


تاریخچه آرم جمهوری اسلامی

سعي شده اين ارم بنام الله القا شود در حقيقت با توجه به هندي زاده بودن خميني اين ارم سيكهاي هندي ميباشد كه بر پرچم جمهوري اسلامي نقش بسته است و ان را به دروغ و برخي نادانسته ارم الله مي نامند.

در زیر  آرم سیکهای هندی و آرم جمهوری اسلامی را در کنار یکدیگر می بینید:


سفره افطاری در مشهد

تصاویر زیر مربوط به مراسم افطار ماه رمضان در بین سالهای ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۰ می باشد.


اعدام قاتل روح الله داداشی ( +18 )

روح‌الله داداشی (۴ بهمن ۱۳۶۰ - ‏۲۶ تیر ۱۳۹۰ در کرج) ورزشکار سابق رشته بدن‌سازی و پرورش اندام اهل ایران، که دارای مقام قوی‌ترین مرد ایران برای دو سال در سری مسابقات مردان آهنین بود. وی همچنین یک دوره قهرمانی مسابقات جهانی که در جزیره قشم برگزار شد را نیز در کارنامه خود داشت.
او در پی یک درگیری خیابانی در غرب کرج به ضرب چاقو کشته شد.
روح‌الله داداشی در مصاحبه‌ای که با اعتراضات خیابانی معترضان به نتایج انتخابات دهم ریاست‌جمهوری ایران همزمان بود کمربند قهرمانی خود را به محمود احمدی‌نژاد، نامزد پرمناقشه این انتخابات اهدا کرد.
روایت‌ها از چگونگی قتل او متفاوت است. مجید فرجی خبرنگار کرجی که در زمان قتل در کنار داداشی حضور داشته‌است، مدعی است این قتل نقشه‌ای از قبل طراحی شده بوده‌است ولی فرمانده نیروی انتظامی کرج این ادعا را رد می‌کند.
در ادعایی دیگر، مربی داداشی پیاده شدن وی از ماشین را رد کرد و عقیده دارد ضاربان در حالتی که او در ماشین نشسته بوده‌است او را مضروب کرده‌اند و نیر ادعا کرد قاتل به او گفته‌است که داداشی در جواب فحاشی‌های آنان تنها آن‌ها را به آرامش دعوت می‌کرده‌است.
طبق روایتی دیگر در جریان یک تصادف جزیی بین خودروها، فحاشی ضاربان سبب عصبانیت داداشی شده و او به تعقیب ضاربان می‌پردازد که منجر به استفاده از چاقو توسط قاتل می‌شود. متهم می‌گوید در جریان درگیری بارها از او خواستم مرا رها کند اما او همچنان کتکم می‌زد. همچنین متهم در جریان اظهارات خود در دادگاه گفت که در جریان درگیری برای ترساندن داداشی و همراهش اقدام به استفاده از چاقو کرده‌است، که ابتدا دو ضربه به دستان داداشی زده و ضربه آخرش به گردن او اصابت می‌کند.
حکم علیرضا ملاسلطانی، متهم ردیف اول پرونده در ساعت ۵:۱۹ بامداد روز ۳۰ شهریور ۱۳۹۰ در خیابان پونه گلشهر کرج، محل رخ دادن جنایت در حالی اجرا شد که او در هنگام اعدام ۱۷ سال داشت و سازمان عفو بین الملل خواستار لغو حکم او شده بود.


جام جهانی 7032 میترائی در آفریقا ( +18 )

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ نوزدهمین دورۀ جام جهانی فوتبال بود که از ۱۱ ژوئن ۲۰۱۰ (۲۱ خرداد ۱۳۸۹) تا ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۰ (۲۰ تیر ۱۳۸۹) در کشور آفریقای جنوبی برگزار شد.
این دوره نخستین بار بود که جام جهانی در یک کشور عضو کنفدراسیون فوتبال آفریقا میزبانی شد. مراسم افتتاحیه جام در ۱۰ ژوئن با حضور بسیاری از ستارگان فوتبال و موسیقی به صورت غیررسمی افتتاح شد. در این مراسم بسیاری از ستارگان موسیقی آفریقای جنوبی و دنیا با اجراهای خود در حضور ۳۰ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه اورلاندو به طور غیررسمی جام جهانی نوزدهم فوتبال را افتتاح کردند. دزموند توتو برنده جایزه صلح نوبل، سپ بلاتر رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال و یاکوب زوما رییس جمهور آفریقای جنوبی از جمله سخنرانان این مراسم بودند.


شخصیت های کارتونی با بادکنک


نجات بچه سنجاب توسط مادرش...!!!


رودخانه ای به رنگ شیر در چین

در سال ۲۰۱۲ رودخانه شهر ونژائو چین به رنگ سفید در آمد. این رنگ سفید بدلیل ریخته شدن سهوی مقدار زیادی لاتکس از یک کارخانه در آب است.


عجیبترین و زشترین مرد دنیا (+18 )

آقای هوانگ چون چای در سال ۱۹۷۷ میلادی در چین متولد شد. صورت او به دلیل وجود یک اختلال ژنتیکی شروع به رشد غیر قابل طبیعی کرد و او را تبدیل به یکی از زشت ترین چهرهای قرن معاصر کرد.
در سال ۲۰۰۷ پزشکان توانستند در طی یک عمل جراحی سخت ۱۵ کیلوگرم از تومور صورت او را از بدنش جدا کنند.
در سال ۲۰۰۸ میلادی در یک عمل جراحی دیگر ۵ کیلوی دیگر از صورت او جدا شد.
آخرین اخبار در دنیای اینترنت از آقای هوانگ چون چای مربوط می‌شود به سال ۲۰۰۸ و موفقیت آمیز بودن عمل جراحی دوم و اینکه او در انتظار سومین عمل جراحی برای جدا شدن بخش دیگری از تومور صورت خود می‌باشد.
تا کنون خبری از عمل جراحی سوم و وضعیت آقای هوانگ چون چای پس از این عمل منتشر نشده است.


خودرو عربستانی در قعر چاه

این اتفاق در سال ۱۳۸۹ ثبت شده.


نگهبان سواحل و نجات دهنده غرق شدگان

safeguard محافظ جان کسانی است که برای تفریح در سواحل به شنا کردن مشغولند. کسانی که شنا را در سطح خوبی یاد ندارند و امکان غرق شدنشان وجود دارد.
به هر حال کسی که در حال غرق شدن است احتیاج به کمک دارد (چه غریق نجات باشد و چه وسیله ای برای این کار)
بنابراین وقتی safeguard رو می بینید شاید براتون کمی پیچیده به نظر بیاد و اما به راحتی می تونید به اون اعتماد کنید.
Safeguard توسط یک کابل محکم به میله ای در کنار ساحل متصل شده و با پرتاب به سوی فرد در حال غرق شدن و با اولین برخورد به سطح آب بصورت خودکار پر از هوا شده و بصورت یک حلقه در می آید.
این اولین حرکت برای نجات در مواقع اضطراری است که می تواند بسیار مفید و نجات بخش باشد.


تصاویر فوق العاده از جادوی فتوشاپ


تظاهرات ایرانیان لندن در 22 خرداد سال 7032 میترائی


دره ماه، شاهکار دست طبیعت

دره ماه در منطقه چاپادا در برزیل قرار گرفته است. این دره به هیچ عنوان شبیه به هیچ جای دیگری در زمین نیست. همه افرادی که به آنجا سفر کرده‌اند آنجا را قسمتی از کره ماه می‌دانند و برای همین نام «دره ماه» را روی آن گذاشته‌اند.
دره ماه در واقع یک حوضچه تملم سنگی در برزیل است که دست طبیعت آن را به زیبایی خلق کرده است.
از نامش پیداست که این سرزمین باید جایی شبیه به ماه باشد، این شاهکار طبیعت زاده سال‌ها فرسایش بر اثر جریان آب و موج‌های رودخانه سان‌میگوئل است.
اینجا روزی قسمتی از یک جنگل و بستر رود سان‌میگوئل بوده که با گذشت زمان و فرسایش ناشی از آب و گدازه‌های باستانی آتشفشانی، صخره‌ها و گودال‌های فراوانی در آن ایجاد شده، صخره‌هایی از جنس کوارتز و به رنگ خاکستری یک دست.
انگار این سنگ‌ها چندین کیلومتر به طور نامنظم کنار یکدیگر به صف ایستاده‌اند و رفته رفته شکلی صیقلی و مرمرین به خود گرفته‌اند و هزارتویی پیچ در پیچ ایجاد کرده‌اند.
در گوشه گوشه این چشم‌انداز جادویی، استخرهای طبیعی کوچک و بزرگی در بین صخره‌ها دیده می‌شود که هنوز آب دارند و محل مناسبی برای آب‌تنی گردشگران به حساب می‌ایند. اگر از بالا و در شب تاریک به این حوضچه‌های سنگی نگاه کنید در کمال شگفتی خواهید دید که سنگ‌های حوضچه می‌درخشند.
درخشندگی‌ای که خیلی‌ها آن را به نور مهتاب در دل تاریک شب تشبیه می‌کنند، این درخشندگی تنها به خاطر جنس کوارتزی سنگ‌هاست. از طرفی نوع ارایش و کنار هم قرار گرفتن سنگ‌ها مانند یک کهکشان کوچک است و استخرهای طبیعی و گودال‌های آب هم منظره‌ای شبیه به پستی و بلندی‌های کره ماه در دره ایجاد کرده است، از همین رو نام این منطقه اعجاب انگیز را به زبان محلی«واله دلوا» یا «دره ماه» نامیده‌اند.
پیرترین و قدیمی ترین سنگ‌های کره زمین را می‌توانید در این نقطه پیدا کنید، سنگ‌هایی که گاه عمرشان به 1/8 میلیار سال قبل هم می‌رسد.


کودکی که از پاهای خود به جای دست استفاده می کند

علی سرور یک پسر بچه اردنی است که به صورت مادرزاد بدون دست و با پای معلول به دنیا آمد.
اما او خیلی زود یاد گرفت که چگونه با استفاده از یک پا کارهای خودش را انجام بدهد.
پزشکانی که علی را معاینه کرده اند بر این باور هستند که معلولیت علی دارای عوامل ژنتیکی است.


Nudism چیست؟؟ (+18 )

همانطور که لخت شدن و لخت بودن و انجام کارهای روزانه بدون لباس برایمان غیر قابل تصور است , افرادی نیز در این کره خاکی هستند که لباس پوشیدن و انجام کارهای روزانه با لباس برایشان غیر قابل تصور است.
این افراد بر این باور هستند که انسان لخت به دنیا می آید , لخت از دنیا می رود و باید لخت زندگی کند.
این نوع نگرش در بیشتر کشورهای اروپایی به رسمیت شناخته می شود و در بیشتر شهرهای کوچک و بزرگ اروپا محلهایی برای این افراد در نظر گرفته شده تا بتوانند به صورت لخت مادرزاد به تفریح و سرگرمی بپردازند.
لازم به یاداوری است که نگاه این افراد به بدن انسان یک نگاه جنسی و سکسی نیست بلکه تنها یک نوع نگرش فلسفی در مورد چگونه زندگی کردن است و از همین رو نیز بیشتر این افراد با اعضای خانواده و از جمله همسر و فرزندان به این محلها می روند.


نقاشی های فوق العاده از استیو میلز

شما هم اگر بهتان بگویند که اینها واقعا نقاشی هستند شگفت زده خواهید شد! این آثار نقاشی‌ استیو میلز است. او نقاشی را از سنین پایین شروع کرد و براثر سال‌ها تمرین توانسته  چنین سطح بالایی را در نقاشی رئالیست کسب کند.
او متولد سال ۱۹۵۹ در بوستن آمریکا می باشد.
نشانی تارنمای شخصی او:
http://www.stevemillsart.com


عکس های ساختمان شبیه بدن انسان

این ساختمان در ۲۴ اسفندماه ۱۳۸۶  در هلند شروع به کار کرد.
ارتفاع این ساختمان ۳۵ متر است و در مسیر بزرگراه آمستردام به لاهه قرار دارد.


آیا پیشرفت ناگهانی آمریکا در ۶۰ سال گذشته به علت پیدا شدن یک سفینه موجودات فضایی بوده است؟؟!!

این موضوع کتاب جنجالی Philip J. Corso با عنوان The Day After Roswell بود که در آن آقای روسکو مدعی شده بود که پیشرفتهای شگفت انگیز و باورنکردنی ایالات متحده در ۶۰ سال گذشته از فیبرهای نوری ، لیزر ٫ مدارهای هوشمند الکترونیکی CPU ، کلور (فیبری که در لباسهای ضد گلوله استفاده  میشود ) و بسیاری از دیگر دستاورها نتیجه پیدا شدن سفینه  فضایی بود که در سال ۱۹۴۷ درصحرای رازول در ایالت نیو مکزیکو یافت شد.