گزارش های تصویری: 2015-01-25

مجازات شلاق زدن در جمهوری اسلامی ( +18 )

شلاق‌زنی نوعی تنبیه است که معمولاً به دستور دینی، از سوی برده‌داران و بیماران دگرآزار اجرا می‌شود. در دین اسلام نیز مواردی وجود دارد که شلاق زدن به عنوان جزای فرد خاطی اجرا می‌شود که به آن حد زدن گویند.
شلاق زدن در جمهوری اسلامی به عنوان یکی از مجازاتهای اسلامی در مورد مجرمان به اجرا در می اید .


عکسهایی باورنکردنی از بهترین دانشگاه آزاد در ایران

دانشگاه آزاد قزوین دارای ۵ دانشکده می‌باشد که ۵ دانشکده در مجتمع شهید عباسپور(باراجین) می‌باشد.
این دانشگاه در سال ۱۳۷۱ گشایش یافت و با ۲۵۰ دانشجو در دو رشته مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع آغاز به کار کرد.
این دانشگاه هم اکنون حدود۲۷ هزار دانشجو دارد وبیش از یکصد رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دارا است. این دانشگاه از نظر علوم فنی دانشگاه بسیار معتبری می‌باشد.


خودسوزی اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران در دفاع از مریم رجوی ( +۱۸ )

پلیس ضد تروریست فرانسه، در ۲۷ خرداد ۱۳۸۲ با حمله به ۱۳ پایگاه سازمان و دستگیری مریم رجوی و ۱۶۵ تن از كادرهای بالای سازمان مزبور ـ كه كنترل عمده‌ترین مراكز و پایگاه‌های آنها در اروپا و آمریكا را به عهده داشتند ـ برنامه‌های تدارك دیده شدة همسر مسعود رجوی را در اروپا خنثی كرد. روزنامة «فیگارو»، اهداف مجاهدین خلق در اروپا و نقشه ترور ۲۵ تن از جداشدگان آنان را فاش كرد.
دستور تشكیلاتی خودسوزی
ماجرای فرانسه، سران سازمان را دستپاچه كرد. نامعلوم بودن تصمیم و حكم دادگاه، احتمال استرداد مریم رجوی و برخی دیگر از كادرهای دستگیر شده به ایران، و از همه مهمتر به هم ریختن تمهیدات و تداركاتِ ـ به دقت ـ طراحی شده، سازمان را به این اندیشه واداشت كه واكنشی متناسب با ماهیت فرقه‌ای خود بروز دهد. ده تن از وابستگان سازمان مجاهدین خلق، در اعتراض به دستگیری مریم رجوی و جمعی از همراهان وی، دست به خودسوزی علنی زدند! نتیجه نخستین، مرگ 3 تن به نام‌های علی ملك، مرضیه باباخانی، ندا حسنی و سوختگی‌های شدید بقیه بود. تصور رهبری سازمان این بود كه این اقدامِِ وحشتناك باعث تأثیرگذاری روی افكار عمومی در اروپا و آمریكا و... خواهد شد و دولت فرانسه را به تجدیدنظر وادار خواهد ساخت. یكی از سران سازمان در سایت «ایران لیبرتی» اعلام نمود:
صدها نفر خود را در لیست خودسوزی قرار داده و اگر دولت فرانسه به توطئه‌های مشتركش با رژیم... پایان ندهد، مصمم‌اند كه خود را به آتش بكشند.
بنا به نقل روزنامة «پاریسین»، قبل و بعد از خودسوزی، از سوی عناصر مجاهدین با تلفن همراه چند خبرنگار تماس گرفته شد و سخنگوی روابط خارجی «شورای ملی مقاومت» (محمد سیدالمحدثین) هم نام شخص خودسوزی كننده را اعلام كرده است. برخی از جداشدگان سازمان در عراق (در واقع گریختگان و پناه برندگان به گروه جلال طالبانی) نیز قراین و شواهدی ارائه كرده‌اند كه حاكی است: پس از دستگیری مریم رجوی و نزدیكانش در پاریس، بنا به تكلیف مسئولان و فرماندهان سازمان در «قرارگاه اشرف» در عراق ـ كه تحت كنترل نیروهای نظامی آمریكا قرار دارند ـ هر عضو یا نیرو تقاضای «داوطلبانه‌»ی خودسوزی را كتباً نوشته و به دست فرماندهان خود داده است.(5)
زمانی كه این اقدام نتیجة معكوس داد و برخلاف پیش‌بینی و گمان رهبران گروه، افكار عمومی و مردم اروپا و دیگر كشورها واكنش منفی نشان دادند و موجی از انزجار و تنفر و تعجب برانگیخته شد، سازمان و رهبر آن مدعی شدند كه این حركت‌ها به صورت خودجوش و خود به خودی صورت گرفته و اعضای آنها با دستور تشكیلاتی دست به خودسوزی نزده‌اند!


مردی که با یک ترفند ساده همه را گول زد!

آقای یوهان لوبر یک هنرمند آلمانی است که توانست با کارهای عجیب  توجه بسیاری را به خود جلب کند.
او فعالیت هنری خود را در سال ۱۹۷۰ زمانی که دانشجوی رشته هنر در آلمان بود شروع کرد و به مرور زمان فعالیت خود را گسترش داد.
او در بعضی مواقع چندین ساعت در یک حالت میان زمین و آسمان می ماند.


از خون جوانان وطن لاله دمیده .... ( +18 )


نمونه ای از سنگ قبرهای متفاوت در غرب


جمع آوری ماهواره ها در جمهوری اسلامی


دفتر کار رقیب روسی گوگل !

Yandex یک موتور جستجو ویژه کاربران روسی است که با داشتن پایگاه داده ای بسیار عظیم، بزرگترین موتور جستجوی وب روسیه و یکی از رقبای اصلی گوگل در این منطقه  محسوب می شود. چندی پیش موزیلا تصمیم گرفت برای کاربران روسی به جای گوگل از یاندکس به عنوان جستجوگر پیش فرض فایرفاکس  استفاده  کند  . در این مطلب دفتر کار موتور جستجوی یاندکس را مشاهده خواهید کرد  . این دفتر می تواند از لحاظ زیبایی ، کارایی و … رقیب اصلی دفتر کار گوگل به شمار برود. این دفتر همیشه و در همه ساعات روز باز است .جالب اینجاست که در اینجا هیچ پیش بینی برای زمان ورود و خروج کارمندان در نظر گرفته نشده است و کارمندان آن می توانند در هر ساعتی که مایل بودند به محل کار بیایند . تنها چیزی که مهم است بازده کاری و نحوه انجام کار کارمندان است  .  سعی شده همه چیزهای مورد نیاز در دفتر تعبیه شود ،از چند تن میوه و اسباب بازی گرفته تا اتاق های مخصوص کشیدن سیگار در هر طبقه . تنها چیزی که در اینجا وجود ندارد تخت خواب است  . به نظر شما اگر تخت خوابی وجود داشت کارمندان به خانه و خانواده فکر می کردند ؟
تصاویر زیر مربوط به سال ۱۳۸۹ می باشد.


سهراب اعرابی

سهراب اَعرابی، (۴ اسفند ۱۳۶۸) جوان ۱۹ ساله‌ای که در جریان اعتراضات به نتایج انتخابات ۱۳۸۸ در تاریخ نامعلومی کشته شد.
احتمال می‌رود که سهراب اعرابی در تظاهرات روز ۲۵ خرداد در تیراندازی نیروهای بسیجی از بالای پایگاه بسیج مقداد کشته شده باشد.
پروین فهیمی، مادر سهراب که از فعالان صلح و عضو گروه مادران صلح است گفت سهراب در راهپیمایی دوشنبه ۲۵ خرداد از وی جدا شد و شب به خانه بازنگشت. خانواده در بیمارستان‌ها، کلانتری‌ها، زندان اوین و دادگاه انقلاب جستجو کردند اما نام سهراب در هیچ فهرستی، نه در فهرست اسامی اعلام شده در زندان اوین و نه در فهرست نصب شده بر دیوار دادگاه انقلاب نبود.
پروین فهیمی هر روز صبح برای یافتن نشانه‌ای از پسرش به دادگاه انقلاب می‌رفت و هر بعد از ظهر عکس سهراب را جلوی در زندان اوین برده و عکس را به هر آزاد شده‌ای نشان می‌داد و می‌پرسید آیا او را دیده‌اند یا خیر. چند نفر مطمئن بودند او را دیده‌اند.
با این حال خانواده سهراب به زندان قزل حصار، شورآباد و آگاهی شاپور هم سر می‌زدند. در آگاهی به آنها گفته شد مسئولان ماموریتند و تا اول هفته بعد نیستند. بنابراین آنها ابتدای هفته به آگاهی مرکز تشخیص هویت رفتند و در آنجا عکس‌هایی از آلبوم عکس‌های ۱۵ تا ۲۰ ساله‌ها و ۲۰ تا ۲۵ ساله‌ها را نشان‌شان دادند و چون سهراب بین آنها نبود نتیجه گرفته می‌شود سهراب در زندان اوین است. روز چهارشنبه قبل از کنکور اعلام می‌شود هر کسی زندانی کنکوری دارد مدارک زندانی را بیاورد تا با کفالت آزاد شود. خانواده سهراب کفالت ۱۰ میلیون تومانی برای او سپردند اما در زندان مدارک سهراب را از آنجا که در لیست زندان اوین نبود قبول نکردند. روز بعد خانواده‌های مشابه را زیر پل اوین جمع کردند و به آنها اعلام کردند فرزندان آنها در بندهای مخصوص هستند و باید تکلیف آنها را از دادگاه انقلاب جویا شوند. در دادگاه انقلاب به خانواده‌های این ۳۹ نفر گفتند بروید کارهای مربوط به کفالت را انجام دهید، فاکس زده‌ایم و امروز آزاد می‌شوند. اما باز هم تا جمعه به خانواده سهراب خبری داده نشد.
در تاریخ ۲۰ تیر مادر سهراب اعرابی را به اداره تشخیص هویت ارجاع می‌دهند تا آلبوم‌های کشته‌شدگان را نگاه کند و مشخص می‌شود او کشته شده است.


میزان انعطاف پذیری بدن ( +18 )


ندا آقا سلطان ( +18 )

ندا آقاسلطان (۳ بهمن ۱۳۶۱ در تهران - ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ در تهران) یکی از ده‌ها نفری بود که در جریان اعتراضات مردمی به نتایج انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ در روز شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ (۲۰ ژوئن ۲۰۰۹) در محلهٔ امیر آباد تهران (خیابان کارگر شمالی، تقاطع خیابان شهید صالحی و کوچهٔ خسروی) به ضرب گلوله کشته شد. انتشار فیلم کوتاهی از لحظات جان سپردن وی که با تلفن همراه گرفته شد، بازتاب‌های فراوانی در رسانه‌های جهان به‌دنبال داشت. به نوشته هفته نامه تایم، لحظه جان سپردن وی پربیننده‌ترین مرگ یک انسان در تاریخ بشریت شد. آرش حجازی پزشک و نویسنده‌ای که شاهد ماجرا بوده و می‌گوید که تلاش ناموفقی برای جلوگیری از خون‌ریزی و مرگ او انجام داده‌است، عامل قتل ندا آقاسلطان را یکی از موتورسواران شبه نظامی بسیج می‌داند که برای مدت کوتاهی توسط مردم معترض دستگیر شده‌است. این متهم به قتل که بعدها از وی با نام عباس کارگرجاوید یاد شد، یک سال بعد از مرگ وی از سوی دادگاه برای ادای توضیحات فرا خوانده شد اما ناپدید شده‌است. این واقعه در پی آنچه عفو بین‌الملل «چراغ سبز علی خامنه‌ای در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ به نیروهای سپاهی، بسیجی و انتظامی برای سرکوب معترضین» می‌خواند، اتفاق افتاد.

«ندا» در خارج از ایران و در ایران، به‌عنوان نماد ندای اعتراض ایرانیان و ندای آزادی خواهی ایرانیان و نماد صدای اعتراض دموکراسی خواهان در این اعتراضات شناخته می‌شود و برخی از عنوان «فرشته آزادی» برایش استفاده کردند. نیروهای امنیتی حکومت ایران، با تحت فشار گذاشتن خانواده ندا، از آنان خواستند تا به محل دیگری منتقل شوند.


تبلیغات انتخاباتی در جمهوری اسلامی


زنان در جنبش سبز

جنبش سبز ایران، به سلسلهٔ اقداماتی اطلاق می‌شود که در آن معترضان به نتیجهٔ انتخابات دهم ریاست جمهوری ایران، خواهان برکناری محمود احمدی‌نژاد پس از انتخابات شدند. رنگ سبز ابتدا به عنوان نماد طرفداران میرحسین موسوی انتخاب شد امّا پس از انتخابات ۱۳۸۸ ایران و اعتراضات گسترده در واکنش به آن، این رنگ نماد اتّحاد و امید کسانی به شمار می‌آمد که با انتخاب مجدّد محمود احمدی‌نژاد مخالف بودند.
میرحسین موسوی، مهدی کرّوبی و محمّد خاتمی به عنوان «رهبران جنبش سبز» شناخته شده‌اند.
در ایران این جنبش از انقلاب سال ۵۷ به بعد بی‌سابقه بوده‌است، با این تفاوت که این جنبش نسبت به انقلاب ۵۷ با شدّت بیشتری سرکوب شده‌است.


تصاویر حقیقی از مرد نامرئی

استتار مقوله ای است که شاید شما رو یاد جنگ بندازه اما عسکهایی که امروز آماده کردم آثار عکاسی آقای Liu Bolin چینی میباشد که اوج خلاقیت را در آنها بکار برده است. او یک هنرمند 35 ساله از چین هست که تصمیم گرفت، در محیط اطراف استتار کند، برای او اصلا مهم نیست که این کار چقدر سخت به نظر برسه.
گاهی اوقات ۱۰ ساعت زمان برای یک عکس خرج میکند تا نتیجه آن منحصر بفرد و عالی از کار در بیاید. واقعا در بعضی از عکسها پیدا کردن شخص در آن کمی مشکل به نظر میرسد. او با نام مرد مخفی هم شناخته میشود.
بعضی اوقات مردم متوجه حضور او در خیابان نمی شوند، تا اینکه او تکان می خورد و مردم شوکه می شوند.
او هدف از این هنرش را که مخفی شدن در شهر نام گذاری کرده برای نشان دادن اعتراض خود به دولت مردان دانسته که در سال 2005 استدیو او را تعطیل کردند و هنرمندان آن را تحت پیگرد قرار دادند. علی رغم مشکلاتی که جوامع با چینی ها دارند، لیو در سطح بین المللی فعالیت می کند.
تکنیک او فوق العادست. لیو خودش را همرنگ محیط و زمینه پشت خودش نقاشی می کند. سعی کنید او را در عکس های پایین پیدا کنید!


تظاهرات گسترده در ترکیه

در خرداد ماه سال ۱۳۹۲ تظاهرات گسترده ای در ترکیه شکل گرفت که خیلی زود توجه دنیا را به خود جلب کرد.
دلیل اصلی این تظاهرات اعتراض به سیاستهای اسلامگرایانه رجب طیب اردوغان بود.


میزان هواداران گروههای سیاسی در فیس بوک

گزارش زیر در تاریخ ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۲ تهیه شده و همه آمار مربوط به همین روز می باشد.


حیوانات از نگاه نزدیک


انواه گوناگون شمعدانیهای زیبا


دنیای پاک حیوانات


عکسهای واقعی از زندگی و مرگ وحشتناک هندی ها ( +18 )

آنچه می بینید تصاویر واقعی از زندگی و مرگ هندوها در حاشیه رودخانه مقدس گنگ است.
گنگ (به انگلیسی: Ganges)‏ بزرگ‌ترین رود شبه‌قاره هند و دارای ۲۵۱۰ کیلومتر طول است. این رود از ایالت اوتارانچاند در کشور هندوستان و از مرکز کوه‌های هیمالیا سرچشمه می‌گیرد و سراسر شمال هند و نیز کشور بنگلادش را سیراب می‌کند و سپس از طریق یک دلتا به خلیج بنگال می‌ریزد. در کنارهٔ رود گنگ مزرعه‌های حاصل‌خیز و شهرهای بزرگی قرار گرفته‌اند.
این رود برای پیروان آیین هندو نوعی تقدس دارد.
البته بر طبق قوانین مذهبی باید جنازه ها قبل از انداخته شدن به روخانه سوزانده بشوند و خاکسترشان به رودخانه ریخته بشود اما افراد مسن که کسی را برای سوزاندن جنازه خود ندارند در سالهای پیری به کنار رودخانه می روند و آنقدر آنجا می مانند تا جان بدهند.
از همین رو نیز افراد رهگذر زحمتی به خود نمی دهند تا جنازه آنان را بسوزانند و همینطور جنازه را به رودخانه پرتاب می کنند.
تصاویر زیر در سال ١٣۸۸ ثبت شده است.


دوستی حیوانات و انسان


زیبایی های يک دریاچه رو به مرگ - دریاچه ارومیه

دریاچه ارومیه در شمال غربی ایران و در منطقهٔ آذربایجان واقع شده‌است. این دریاچه طبق آخرین تقسیمات کشوری، بین دو استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی تقسیم شده‌است. دریاچهٔ ارومیه، بزرگ‌ترین دریاچهٔ داخلی ایران و دومین دریاچهٔ آب‌شور دنیا است.آب این دریاچه بسیار شور بوده و عمدتاً از رودخانه‌های زرینه‌رود، سیمینه‌رود، گدار، باراندوز، شهرچای، نازلو و زولا تغذیه می‌شود.
حوضهٔ آبریز دریاچه ارومیه، ۵۱٬۸۷۶ کیلومتر مربع است که پیرامون ۳٪ مساحت کل کشور ایران را دربر می‌گیرد. این حوضه با داشتن دشت‌هایی مانند دشت تبریز، ارومیه، مراغه، مهاباد، میاندوآب، نقده، سلماس، پیرانشهر، آذرشهر و اشنویه، یکی از کانون‌های ارزشمند فعالیت کشاورزی و دامداری در ایران به‌شمار می‌رود.


ظلم و ستم در حق حیوانات یعنی ....


بازیافت زباله تا ساخت خانه ایی زیبا

خانه ای که در زیر می بینید توسط اعضای یک خانواده آمریکایی در جنوب آمریکا ساخته شده.
درون بطری های خالی را با سیمان پر کردند و از روی هم قرار دادن آنها خانه ای ویلایی ساخته شده که مراحل ساخت آن و نتیجه کار را در زیر می بینید.


دوستی حیوانات و کودکان


طرحهای گرافیکی برای پس زمینه رایانه شما با موضوع اسکلت


دوستی عمیق یک اسب آبی و لاک پشت

در سال ۱۳۸۴ پس از سونامی بزرگی که در آسیا رخ داد , این اسب آبی که تازه به دنیا آمده بود پیوند دوستی شدیدی با این لاک پشتی که بیش از صد سال سن دارد برقرار کرد که موجب تعجب همگان شد.
این اتفاق عجیب در پارک شهر نایروبی رخ داده بود.
نایروبی پایتخت کشور آفریقایی کنیا است.


قایق تجملی جانی دپ ساخت ترکیه

 قایق بادبانی لوکس جانی دپ از ترکیه در سال ۲۰۰۱  ساخته شده است.  ۱۵۶ فوت (۴۷.۶ متر) طول ، دارای ۲ موتور کاترپیلار و ۴۸۰ اسب بخار است.
نام این قایق تجملی Vajoliroja می باشد که متعلق به جانی دپ بازیگر معروف هالیود می باشد.


شترهای به گل نشسته

تصاویر زیر مربوط به ایران می باشد که در سال ۱۳۸۸ برایمان ارسال شد. در این تصاویر تعدادی شتر به گل نشسته اند و سعی و تلاش برای نجات آنان بی نتیجه می ماند.
شوربختانه از محل دقیق این اتفاق خبری در دست نیست که در کدام نقطه از کشورمان این اتفاق رخ داده است.


مدلهای مختلف بستن بند کفش


حیوانات در ایران


جنگل رقصان روسیه!!!

این جنگل خارق العاده یك پارك ملی است كه در دریای بالتیك قرار دارد . این جنگل یك پدیده طبیعی منحصر به فرد است. در این جنگل تنه درختان طوری در خود پیچیده اند كه گویی در حال رقص اند. حتی بعضی از تنه ها به شكل حلقوی در خود پیچیده اند. مردم این منطقه باورهایی دارند. یكی از آنها این است كه هر كس آرزویی بكند و از داخل یكی از این حلقه ها رد شود آرزویش برآورده می شود. باور دیگر می گوید این حلقه ها مرزهای حریم های دارای انرژی مثبت و منفی هستند یعنی در یك سمت این حلقه ها انرژی مثبت در فضا جاریست و در سمت دیگر انرژی منفی و اگر شخصی از سمت دارای انرژی منفی وارد حلقه شده و از سمت دیگر خارج شود یك سال به عمرش اضافه می شود.
علت اصلی شكل گیری عجیب درختان این جنگل هنوز ناشناخته است اما فرضیه هایی در این زمینه وجود دارد مثل فشار باد، حشرات یا بیدهایی كه به مدت 5 تا 20 سال شاخه های كوچك درختان را مورد حمله قرار داده اند، جوانه های آسیب رسان و حتی جریان سركش انرژی.


گونه های گوناگون پرندگان

پَرَنده یا مرغ به جانوران مهره‌داری گفته می‌شود که بدنی پوشیده از پر دارند، خونگرم اند، بال دارند، بر روی دوپا راه می‌روند و تخم می‌گذارند. بیشتر پرندگان توانایی پرواز دارند. نزدیک به ۱۰،۰۰۰ گونه پرنده در سراسر جهان وجود دارد. این جانوران پرتنوع ترین نوع مهره‌داران چهارعضوی اند و از قطب شمال گرفته تا قطب جنوب می‌توان گونه‌ای از پرندگان را پیدا کرد. کوچکترین گونهٔ زنده از پرنده‌ها، مرغ پر زنبوری با پهنای ۵ سانتی‌متر (۲ اینچ) و بزرگترین آن‌ها شترمرغ با بزرگی ۲٫۷۵ متر (۹ پا) است. فسیل‌های باقی مانده گواه آن است که طبق نظریهٔ تکامل سرچشمهٔ پرندگان به دایناسورهای ددپا، نزدیک به ۱۶۰ میلیون سال پیش (Ma)، در دوران ژوراسیک باز می‌گردد. دیرین‌شناسان بر این باورند که پرندگان تنها کلاد دایناسورهایند که از انقراض دوران سوم کرتاسه در ۶۵٫۵ میلیون سال پیش، جان سالم به در برده‌اند.


روستای كنگ

کنگ در لغت دو معنادارد: پرنده‌ای قوی پنجه که در مناطق کوهستانی زندگی می‌کند و در دگر معنا از آن به عنوان دژی مستحکم تعبیر شده است.
روستای کنگ در دامنه کوه های بینالود و در ۲۸ کیلومتری غرب مشهد و در ۱۹ درجه و ۳۶درجه عرض و ۱۳درجه و ۵۹ درجه طول جغرافیایی واقع شده است.
کوه‌ها و ارتفاعات و چشم‌اندازهای زیبا کنگ یکی از جاذبه‌های طبیعی و دیدنی حومه مشهد به شمار میرود و برای فعالیت‌های تفریحی و ورزشی مناسب است.
کنگ به دلیل چشم اندازهای کوهستانی زیبا و وجود چشمه ها و درختان گوناگون بر دامنه کوهپایه های آن، بسیار مورد علاقه کوهنوردان میباشد. معماری روستای کنگ شباهت بسیاری به معماری ماسوله دارد و تقریبا بام هر خانه به عنوان حیات منزل بالاتر محسوب می شود.
از دیگر جاذبه های تاریخی این روستا می توان به رباط پای کوه کنگ یا رباط شاه عباسی در انتهای دره کنگ و بر روی دامنه ای مشرف به رودخانه کنگ اشاره کرد. این رباط در دو مسیر دسترسی دارد یکی از سمت دره و دیگری از سمت کوهستان، فاصله این رباط تا روستای کنگ با پای پیاده حدود یک ساعت و نیم است. قبرستان کنگ دیگر جاذبه تاریخی این روستاست که بر روی تپه مشرف به روستا واقع شده است و دارای سنگ قبرهای با ارزشی است. اکثر سنگ قبرها از جنس شیست است و بر روی هر قبر، دو سنگ قبر قلوه ای شکل قرار داده شده است. تاریخ قبرها بیشتر به هجری قمری است و علامت مخصوص هر متوفی به شکلهای گوناگون از جمله شانه و صورت بر روی آنها حک شده است.


آمیزش در میان حیوانات(+18)


وقتی که بینی شروع به رشد می کند ..

این مرد چینی در سال ۱۳۸۹ زمانی که چهل سال سن داشت با بینی بیش از اندازه خودش در بسیاری از رسانه های دنیا بحث انگیز شد.
بزرگی بیش از اندازه بینی باعث شد پزشکان او را مورد معاینه دقیق قرار بدهند و متوجه شدند که هیچ درمانی برای جلوگیری از رشد بینی او وجود ندارد.
دلیل اصلی این رشد مشکلات ژنتیکی ذکر شده که شوربختانه با دارو قابل درمان نمی باشد.
​شوربختانه پس از انتشار تعدادی گزارش تصویری از او در دنیای اینترنتی دیگر اطلاعات بیشتری از سرانجام او در دست نیست.​


گونه های گوناگون مارها

در جهان نزدیک به بیش از ۴۰۰۰ نوع مختلف مار وجود دارد که در خشکی و زیر زمین و در آب و گاهی هم بر روی درختان زندگی می‌کنند. این خزنده، تقریباً در همه جای کره زمین به جز مناطق قطبی و برخی جزیره‌ها، یافت می‌شود.طول کوچکترین مار حدود ۷ سانتیمتر است که برخی مردم با کرم اشتباه می‌گیرند.
از حدود ۷۲۵ گونه از مارهای سمی در سراسر جهان، تنها ۲۵۰ تا از آنها قادر به کشتن انسان با یک نیش است. به طور متوسط استرالیا تنها یک نیش مار کشنده در هر سال دارد. در هند، در هر سال ۲۵۰ هزار مارگزیدگی ثبت می‌شود که از آنها ۵۰ هزار تا منجر به مرگ می‌شود.


تصاویر کمیاب پرنوگرافی از زنان عرب متعلق به 90 سال پیش !( +18 )

اینها تصاویر کمیابی از زنان عربی هستند که جلوی دوربین عکاسان خارجی با سینه های برهنه ژست می گرفتند و عکاسان از آنها عکس تهیه می کردند. تاریخ این عکس ها به سال 1920 بر می گردد. هدف از گرفتن این عکس ها مشخص نیست و ملیت این زنان که متعلق به کدام کشور عربی هستند مبهم است.


ازدواج پسر هشت ساله با مادربزرگ ۶۱ ساله

در اواخر سال ۱۳۹۱ خبری روی خبرگزاریها رفت که همه را شوک کرد.
ازدواج یک مادربزرگ ۶۱ ساله با نوه ۸ ساله خود.
دلیل اصلی این ازدواج خوابی است که این پسر بچه دیده و در آن پدربزرگ خانواده از او خواسته تا هلن که ۶۱ سال سن دارد ازدواج کند.

هلن اگر چه خودش شوهر دارد و مدت سی سال است که با شوهرش زیر یک سقف زندگی می کند اما وقتی می فهمد که اجداد او در خواب خواهان این ازدواج هستند با این ازدواج موافقت می کند.

مادر این پسر بچه می گوید که با این ازدواج مشکلی ندارد چون اگر این ازدواج مطابق با خواسته پدربزرگ خانواده سر نمی گرفت , آنوقت حتما یک اتفاق خیلی بد در خانواده می افتاد  که با انجام خواست پدربزرگ از این اتفاق بد جلوگیری شده.

خود این پسر می گوید که قصد دارد تا وقتی بزرگ شد با شخصی همسن و سال خود ازدواج کند و ازدواج کنونی او فقط سمبلیک است.

قرار نیست این ازدواج در جایی ثبت بشود و این زن و شوهر زیر یک سقف زندگی کنند بلکه  فقط به صورت  دوستانه مراسمی برگذار شد و این دو حلقه ازدواج دست یکدیگر کردند.


قابل توجه کارمندان خوابالو!!!


حشرات از نگاه نزدیک

حدود یک میلیون گونه مختلف حشره در جهان شناسایی و توسط دانشمندان نامگذاری شده‌است. مجموع حشرات روی زمین تا مرز ده میلیون گونه مختلف می‌رسد. حشرات تقریباً در همه نقاط روی زمین پیدا می‌شوند و همچنین می‌توان آنها را درآبهای شیرین یافت حشرات اولین حیوانات پرنده می‌باشند که در روی زمین بوجود آمدند ۳۵۰ میلیون سال قبل اولین بار آنها توانستند در هوای زمین شروع به پرواز کنند و این میلیونها سال قبل از پرواز پرندگان و خفاشها بود.

برای بیشتر حشرات قدرت بینایی و بویایی از مهم‌ترین احساس‌ها می‌باشد حشرات دارای چشمهای مرکب هستند به این معنی که چشم حشره از دو قسمت مجزا تشکیل شده‌است هر قسمت از چشم حشره دارای لنز مخصوص به خو می‌باشد حشرات برای بو کشیدن و مزه کردن از شاخکهایشان و بعضی اوقات از قستهای دیگر بدنشان استفاده می‌کنند انها همچنین برای لمس کردن اشیاء از شاخکهایشان استفاده می‌کنند.


خوراک عربهای بیابانگرد


بازار خرید و فروش کلیه در ایران اسلامی


عجیب ولی واقعی از دنیای مارها

در جهان نزدیک به بیش از ۴۰۰۰ نوع مختلف مار وجود دارد که در خشکی و زیر زمین و در آب و گاهی هم بر روی درختان زندگی می‌کنند. این خزنده، تقریباً در همه جای کره زمین به جز مناطق قطبی و برخی جزیره‌ها، یافت می‌شود.طول کوچکترین مار حدود ۷ سانتیمتر است که برخی مردم با کرم اشتباه می‌گیرند.
از حدود ۷۲۵ گونه از مارهای سمی در سراسر جهان، تنها ۲۵۰ تا از آنها قادر به کشتن انسان با یک نیش است. به طور متوسط استرالیا تنها یک نیش مار کشنده در هر سال دارد. در هند، در هر سال ۲۵۰ هزار مارگزیدگی ثبت می‌شود که از آنها ۵۰ هزار تا منجر به مرگ می‌شود.


طراحی های گوناگون از نقشه ایران و نشان شیر و خورشید

شیر و خورشید نشانی است که تا پیش از انقلاب ایران در سال ۱۳۵۷ نماد ملی ایران بود. این نشان تلفیقی از سنن کهن میان‌رودان، ایران، عرب، ترک، یهودی و مغول است. شیر و خورشید در اصل نشان ستاره‌بینی، خورشید در صورت فلکیِ اسد (شیر) در منطقةالبروج بوده‌است.

در دوران حکومت سلسله‌های ترک و از حدود قرن ششم هجری، علامت شیر و خوشید از ستاره‌بینی وارد کارهای هنری در قلمرو اسلامی از مصر تا آسیای میانه شد. از دوران سلجوقیان روم سکه‌هایی با نقش شیر و خورشید می‌توان یافت و سپس این نشان از قرن نهم هجری/پانزده میلادی به طور ناپیوسته بر روی پرچم‌های ایران نقش بسته‌است.


قبل و بعد از عمل

جراحی پلاستیک (به انگلیسی: Plastic surgery)‏، یک تخصص پزشکی است که با اصلاح یا ترمیم شکل و کارکرد سروکار دارد. ترمیم کارکردی، ساختاری، و زیبایی هرگونه نقص یا بدشکلی بدن انسان را گویند.
در حالی که بیش‌تر برای جراحی زیبایی شناخته‌شده‌است، جراحی پلاستیک بسیاری از انواع جراحی‌های ترمیمی، جراحی دست، جراحی ریز، و ترمیم سوختگی‌ها را هم شامل می‌شود. واژهٔ «پلاستیک» از واژهٔ یونانی «plastikos» به معنای قالب یا شکل‌دهی است؛ کاربرد آن در اینجا هیچ ارتباطی با مادهٔ پلیمری مصنوعی به نام پلاستیک ندارد. جراحی پلاستیک نوین در دو زمینهٔ گسترده تکامل یافته‌است: بازسازی نقص‌های جسمی و زیباترکردن شکل عادی.
اصول جراحی در جراحی پلاستیک بر حفظ عروق، جایگزینی بافت مشابه با مشابه، توجه به مناطق کالبدی، و بهبود زخم با به‌حداقل‌رساندن بافت آسیب‌دیده متمرکز است.


پوسترهای اعتراضی در جمهوری اسلامی


ملکه زیبایی کودکان با بیش از ۳۰۰ جایزه بین المللی

ایدن وود متولد ۳۰ بهمن ماه ۱۳۸۳ در آمریکا تنها کسی است که موفق شد تا سن ۶ سالگی بیش از ۳۰۰ جایزه زیبایی را در مسابقات مختلف کسب کند.
او یکی از معروفترین مدلهای برنامه تلوزیونی “Toddlers and Tiaras” بود و در سن ۶ سالگی از صحنه مسابقات زیبایی کناره گیری کرد.


تصاویر یک گروه آدمخوار ( +18 )( هشدار: بسیار و حشتناک است )

پلیس استرالیا در آذرماه سال ۱۳۹۱ خبر از دستگیری ۲۹ نفر داد که با عضویت در یک گروه آدمخوار َ هفت را در جنگلهای پاپوآ گینه نو سلاخی کرده و با گوشت آنها خوراک درست کرده و خورده اند.
این گروه بیش از همه با استفاده از مغز و آلت تناسلی قربانیان برای پخت سوپ استفاده می کرده اند.
آنها معتقد بودند که با خوردن اعضای بدن انسان تبدیل به انسانهای بسیار قدرتمند می شوند و این تفکر با وجود تعدادی پزشک که در گروه عضو بودند بیشتر تقویت می شده.
از همین رو هم آنها حتی بعد از دستگیری از کار خود ابراز پشیمانی نکردند.
پلیس استرالیا بر این باور است که اعضای این گروه بین ۷۰۰ تا هزار نفر باشد که ساکن روستاهای پاپوآ گینه نو می باشند.
گفته می شود سنت آدمخواری در پاپوآ گینه نو از زمانی در این کشور رواج داشته که این کشور به عنوان مستعمره زیر نظر استرالیا اداره می شده و مردم از روی فقر و گرسنگی دست به آدمخواری می زدند.
پلیس هنوز نتوانسته باقی مانده اجساد کشته شدگان را پیدا کند و بر این باور است که آنها کاملا خورده شده باشند.
لازم به توضیح است که اکثر کسانی که دست به این کار زده اند دارای اختلالات روحی و روانی بوده اند و در گذشته نیز که چنین مواردی در اروپا و کانادا مشاهده شده بود متهمان از عقل سالم برخوردار نبودند و از همین رو نیز به جای زندان به بیمارستانهای روحی و روانی منتقل می شوند و تا آخر عمر در این بیمارستان های روحی و روانی با قل و زنجیر بستری خواهند بود.


زیباترین انسان کره خاکی

شاید در نگاه اول عکس زیر از یک دختر ایرانی گرفته شده باشد اما باید گفت که سخت در اشتباه هستید.
عکسی زیر توسط تعدادی از طراحان آلمانی به عنوان زیباترین دختر دنیا نقاشی شده به عبارت دیگر این عکس نیست بلکه یک تصویر تخیلی از زنی است که تمامی زیبائیها را در خود دارد.لازم به یادآوری است که در برای کشیدن این طرح زیبا از هیچ مدلی استفاده نشده است.