گزارش های تصویری: 2015-10-11

تصاویر تاریخی با کیفیت بالا از آلمان نازی

آلمان نازی یا رایش سوم که به طور رسمی از سال ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۳ رایش آلمان و بعد از ۲۶ ژوئن ۱۹۴۳ رایش آلمان بزرگ خوانده میشد به حکومت آلمان در دوران بین سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ اطلاق می‌شود که دولت آدولف هیتلر تا سال ۱۹۴۵ میلادی در آن کشور در رأس حکومت بود. در این دوران، کشور آلمان تحت حکومت حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان به رهبری آدولف هیتلر به عنوان صدراعظم و پیشوا بود. وی از سال ۱۹۳۴ رهبر حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان شد. پس از روی کار آمدن نازی‌ها در سال ۱۹۳۳، نام رسمی آلمان تغییر نکرد و «رایش آلمان» (به آلمانی: Deutsches Reich) یا «رایش سوم» که از سال ۱۸۷۱ بود، باقی ماند.


20 متر برف در جاده ای در ژاپن!

تصاویری که در زیر می بینید مربوط به یک مسیر کوهستانی در ژاپن است که هر ساله میزبان هزاران نفر گردشگر از سراسر جهان است.
بارش برف در این منطقه گاهی به ٢٠ متر هم می رسد.
این جاده ٣٧ کیلومتر طول دارد و از رشته کوههای معروف به آلپ ژاپن عبور می کند.
تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١٠ میلادی می باشد.


عکس های از همسران و دوست دختر های لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو ویلهلم دی‌کاپریو (به انگلیسی: Leonardo Wilhelm DiCaprio) بازیگر آمریکایی و سینمای هالیوود است که به خاطر بازی در فیلم‌های مشهور و موفق هالیوود شهرت بسیاری کسب کرده‌است.
لئوناردو ویلهلم دی‌کاپریو در ۱۱ نوامبر ۱۹۷۴ در شهر لس‌آنجلس در ایالت کالیفورنیا متولد شد. پدرش جورج دی کاپریو نویسنده کتاب‌های کومیک و مادرش ارمهاین ایندربرکن و مادربزرگش هلنا ایندربرکن. اجداد لئوناردو اهل ایتالیا و آلمان بودند و سه/ چهارم دی کپریو در واقع آلمانی است. نام لئوناردو توسط مادر او و به خاطر نام لئوناردو داوینچی هنگامی که نقاشی این هنرمند را در ایتالیا مشاهده نمود بر او گذاشته شد. مادر و پدر لئو هنگامی که تنها یک سال داشت از یکدیگر طلاق گرفتند و لئوناردو همراه مادرش در محلهٔ فقیرنشینی با نام ایکو پارک که موسوم به زاغه‌های هالیوود است زندگی کرد و بزرگ شد.


تطاهرات افغانها در مقابل سفارت ايران در کابل

 روز جمعه، ۱۷ جدی/دی (۷ ژانویه)، چند صد نفر با اجتماع در برابر سفارت ایران در کابل، نسبت به اقدام دولت این کشور در جلوگیری از ورود صدها تانکر حامل مواد سوختی به مقصد افغانستان اعتراض کردند.

در این تظاهرات، نیروهای امنیتی افغانستان در برابر ورودی سفارت ایران مستقر شده بودند.

به گفته معترضان، اقدام ایران در جلوگیری از عبور کامیون های حامل سوخت از مرز این کشور با افغانستان باعث افزایش شدید بهای مواد سوختی در افغانستان شده است.

تظاهرکنندگان در مسیر خیابانی منتهی به سفارت ایران در شهر کابل و دفتر نمایندگی سازمان ملل – یوناما – دست به راهپیمایی زدند و خواستار حرکت این تانکرها به داخل افغانستان شدند.

۱۹ دی ۱۳۸۹


عجیب ترین حیوانات جهان که تا کنون ندیده اید

در جهان هزاران گونه مختلف جانوری زندگی می کنند که شاید نام بسیاری از آنها را نیز نشنیده باشید.
شوربختانه به دلیل دخالت گسترده انسان در طبیعت و تخریب بی رویه آن , بسیاری از این گونه های جانوری در معرض انقراض قرار دارند که در زیر تصاویر تعدادی از آنها را می بینید.
تصاویر مربوط به سال ٢٠١٣ میلادی می باشند.


بعضی وقتها عکاسی چقدر سخته

تمامی تصاویر مربوط به پیش از سال ٢٠٠٩ میلادی می باشند.


لحظاتی برای ابراز عشق و دوستی

تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١٣ میلادی می باشد.