گزارش های تصویری: 2015-10-18

عکسهای جشن تولد

سهراب اَعرابی، (۴ اسفند ۱۳۶۸) جوان ۱۹ ساله‌ای که در جریان اعتراضات به نتایج انتخابات ۱۳۸۸ در تاریخ نامعلومی کشته شد.احتمال می‌رود که سهراب اعرابی در تظاهرات روز ۲۵ خرداد در تیراندازی نیروهای بسیجی از بالای پایگاه بسیج مقداد کشته شده باشد.
مادر او یک سال پس از مرگ فرزندش به یاد او جشن تولدش را برپا کرد که در زیر تصاویر آن را می بینید.


تخت جمشید در سرازیری نابودی کامل

مجموعه تاریخی تخت جمشید که یکی از دلایل سفر گردشگران خارجی به کشورمان است، به دلیل ریزش بارانهای اسیدی، عدم دلسوزی بازدیدکنندگان نسبت به حفظ سلامت میراث ملی و بی توجهی مسئولین در سرازیری تخریب و نابودی است. بسیاری از سازه های تخت جمشید که سنگهای تراش خورده هزار ساله اند، این روزها در حال فروپاشی و ریزش هستند. تصاویری از این واقعه دردناک را با هم مرور می کنیم.
این تصاویر مربوط به سال ٢٠١٤ میلادی می باشند.


! تعزيه عيسی مسيح در فيليپين ( +18 )

تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١٠ میلادی در فیلیپین می باشد.


زنان دست فروش - ساری

تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١٤ میلادی می باشد.


غار های خربس قشم

غار خربس یکی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان قشم و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. این غار در پانزده کیلومتری شهر قشم در سمت راست جاده قشم به روستای خربس و روستای رمچاه قرار دارد. در دل ارتفاعات روستای خربس، آثاری از معماری صخره‌ای دیده می‌شود که به عقیده برخی از محققین، نیایشگاه پیروان میترائیسم و باپرستشگاه آناهیتا (خدای آب) بوده‌است.
تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١١ میلادی می باشند.


نابودی تدریجی پارک جنگلی توشن

پارک جنگلی توشن در استان گلستان واقع شده است. قطع درختان ، خالی شدن آبگیر و بی توجهی مردم و مسئولان چهره این منطقه را دگرگون کرده است.
تصاویر زیر مربوط به سال ١٣٩٢ خورشیدی می باشد.


تصاوير هوايی از خرمشهرو آبادان

تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١١ میلادی می باشد.