گزارش های تصویری: 2015-11-08

زنان و دختران پانک در سال ٢٠٠٤ میلادی

ایدئولوژی های پانک، گروهی از اعتقادات سیاسی و اجتماعی متنوع را در قالب فرهنگ پانک شامل می شود.در واقع، فرهنگ پانک مقدمتاً علاقه‌مند به مفاهیمی چون شورش، ضد قدرت طلبی، فردگرایی، تفکر آزاد و نارضایتی می بوده است.ایدئولوژی های پانک به طور معمول در موسیقی پانک راک، ادبیات پانک، هنر و نوع لباس پوشیدن پانک خلاصه می شود. برخی از پانک ها در برخی از فعالیت ها بطور مستقیم دخیل هستند، مانند مخالفت کردن، بایکوت کردن و ویرانگری. مد پانک در واقع یکجور ناهماهنگی و نا همرنگی و در واقع نشانگر شخصیت فردی می باشد.که در واقع نشانگر عدم تطابق فرهنگی این فرهنگ با فرهنگ غالب می باشد. مد پانک اغلب نشانگر پرخاشگری، سرکشی و فردگرایی می باشد. برخی از پانک ها نوع لباس پوشیدن و خالکوبی آنها به نحویست که بیانگر برخی شعارهای سیاسی و اجتماعی می باشد. بسیاری از پانک ها لباس های دسته دوم استفاده می کنند و باین ترتیب مخالفت خود را با مصرفگرایی به نمایش می گذارند. یکی از گرایش های مشترک بین پانک ها دل کندن از هرگونه تعلقات فردی است در تغییر زندگی و رسیدن به قدرت و موقعیت. چونکه عقاید ضد کاپیتالیسم و ضد سکون بخش مهمی از فرهنگ پانک را شامل می شود، گروه های توزیع کننده این فرهنگ رو به گسترشند. برخی از گروه ها از این فرهنگ مستقل جدا شده و به بحث سیستمی بودن رو آورده اند. آرمان DIY(Do It Yourself)چشم انداز مشترک پانک می باشد این آرمان بویژه در موسیقی نمود بسیار دارد. - 1.1 غیر سیاسی - 1.2 پوچگرایی - 1.3 Straight edge - 1.4 چپگرا o آشوبگری o لیبرالیسم o جامعه گرایی و موقعیت گرایی - راستگرا o محافظه گرا o گروه های با دیدگاه نئو نازیسم و محافظه گری

ایدئولوژی سیاسی اغلب در فرهنگ پانک در آشوبگری خلاصه می شود، و پانک اغلب با دیگر ایدئولوژی های چپگرا مانند سوسیالیسم و سوسییال لیبرال همگرایی دارد.برخی پانک ها، بویژه anarcho-punk ها، در عین حال که گرایشات چپ دارند به سمت گرایشات راست نیز متمابل هستند. دو ایدئولوژی غیر چپگرا در فرهنگ پانک، محافظه کاری و نئو نازیسم می باشد. ایدئولوژی ها و مذاهب که در فرهنگ پانک حضور دارند عبارتند از: آتیسم (انکار وجود خدا)، لاادری (اشاره دارد باین که تنها عقل بشری در زمینه زندگی وی کفایت می کند.)، مسیحیت، اسلام، رستفاریسم (آئینی خاص در جامائیکا) و پرستندگان کریشنا (افرادی که خدای هندو)

برخی از پانک ها معتقد به غیرسیاسی بودن هستند، مانند گروه Charged GBH و G.G.Allin.اگرچه برخی ایده های سیاسی-اجتماعی در اشعار موسیقی دانان آنها به چشم می خورد. گروه Charged GBH آهنگی در ارتباط با مسائل اجتماعی با موضوع ضد جنگ دارد همچون Wardogs و No Survivors .G.G.Allin در آهنگ Violence Now خود، در ارتباط با قتل رئیس جمهور آمریکا و نابود کردن سیستم سیاسی جاری خوانده است. زیرشاخه هایی از پانک که به طور معمول غیر سیاسی هستند عبارتند از:glam punk،psychobilly،horror punk،punk pathetique،deathrock،pop punk و New Wave.

تصاویر زیر مربوط به زنان و دختران پانک اروپا در سال ٢٠٠٤ میلادی می باشد.


عجیب ترین جاده های دنیا

تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠٠٩ میلادی می باشد.


زن و دختر زبان دراز یعنی ......

کلیه تصاویر زیر مربوط به سال ٢٠١٠ میلادی می باشند.


حال به نظر و فتوای یکی از مراجع تقلید نگاه کنید!!!

لطفا در اصل بودن این استفتا شک نفرمایید، دستخط و مهر مرجع فوق در آن است و فتوا نیز شماره دارد و می توانید اصل بودن آنرا از دفتر آقای روحانی، استعلام کنید.
این فتوا مربوط به سال ٢٠١٢ میلادی می باشد.


مذاکرات سوریه بین مخالفان و حکومت بشار اسد

در ماه ژانویه ٢٠١٤میلادی مذاکراتی میان مخالفان دولت سوریه  و دولت سوریهبا میانجیگری سازمان ملل برگذار شد که نتیجه ای در بر نداشت.همزمان با بارگذاری این مذاکرات مردم به سختی در مناظق جنگزده زندگی می کردند.
تصاویر زیر همگی مربوط به ژانویه سال ٢٠١٤ میلادی می باشد که بخشی از آن مربوط به مذاکرات و بخش دیگری مربوط به زندگی مردم در طول برگذاری مذاکرات می باشد.


یکی از معدود گرمخانه ها برای بخش اندکی از کارتون خوابهای بیشمار تهران

یکی از معدود گرمخانه هایی که بخش اندکی از کارتون خوابهای بیشمار تهران را برای مدت محدود در خود جای داده است.
تصاویر زیر مربوط به سال ۱۳۸۹ خورشیدی می باشد.


ناآرامی های اوکراین در ژانویه سال ٢٠١٤ میلادی

اوکراین (دربارهٔ این پرونده آوا راهنما·اطلاعات به اوکراینی: Україна، به روسی: Украина) از کشورهای اروپای شرقی است. این کشور از شرق با روسیه؛ در شمال با بلاروس؛ از غرب با لهستان، اسلوواکی و مجارستان؛ از جنوب شرقی با رومانی و مولداوی هم مرز است و در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد و پایخت آن شهر کی‌اِف و زبان رسمی آن زبان اوکراینی می‌باشد.

در ٢٢ فوریه ٢٠١٤ در پی اعتراضات خیابانی علیه دولت و وخیم شدن اوضاع داخلی اوکراین با رای پارلمان اوکراین ویکتور یانکویچ از سمت رییس جمهوری برکنار شد و یولیا تیموشنکو نخست وزیر سابق که در روز ۱۹ مهر ۱۳۹۰ برابر با ۱۱ اکتبر ۲۰۱۱ محکوم به زندان شده بود پس از تسخیر کاخ ریاست جمهوری توسط مخالفان و رای پارلمان این کشور مبنی بر بازگشت به قانون اساسی سال ٢٠٠٤ ؛ که این طرح با ٣٢٥ رای موافق به تصویب رسید و راه برای آزادی تیموشنکو هموار شد .

همچنین پارلمان اوکراین به آزادی تیموشنکو از زندان نیز رای مثبت داد و در ساعاتی بعد در ٢٢ فوریه یولیا تیموشنکو از زندان آزاد شد.پس از برکناری یاناکویچ وی به روسیه گریخت والکساندر تورچینف به عنوان رییس جمهور موقت برگزیده شد. در پی این حوادث شبه جزیره کریمه توسط نیروهای روسی تحت عنوان محافظت از روس تبارهای این ایالت خودمختار اشغال شد.
تصاویر زیر از نا آرامیهای اوکراین در ژانویه ٢٠١٤ می باشد , این نا آرامی ها تا برکناری اوکراین ویکتور ادامه داشت.